لرزش شهر و شکستن شیشه ها هنگام اصابت موشک های ایران به پایگاه جاسوسی موساد در اربیل

بامداد امروز (یکشنبه) ایران به پایگاه سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در اربیل حمله کرده و این مرکز جاسوسی را مورد حمله ی موشکی قرار داده است. در ویدیوی زیر شکستن شیشه ها و زمین لرزه ی ناشی از برخورد موشک در فاصله ی بر خورد موشک ها را می بینید.

قسمتی از گزارش باشگاه خبرنگاران جوان

منابع محلی اعلام کردند دقایقی پس از نیمه شب، صدای انفجار‌های مهیبی در اربیل عراق شنیده شد و ده‌ها انفجار این شهر را لرزاند.

شبکه خبری المیادین هم به نقل از خبرنگار خود اعلام کرد اطلاعات اولیه نشان می‌دهد پایگاه نظامی آمریکا در نزدیکی فرودگاه اربیل هدف حمله چند موشک قرار گرفته است. 

مقامات آمریکایی در گفتگو با رسانه‌ها هدف قرار گرفتن پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق یا کنسولگری این کشور در اربیل را در این حملات انکار کرده‌اند. در این میان، برخی منابع خبری از جمله صابرین نیوز گفته‌اند دو مرکز آموزشی پیشرفته متعلق به سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) در اربیل مورد حمله قرار گرفته‌اند.

چندین مقام آمریکایی به وال‌استریت ژورنال گفته‌اند حمله موشکی ایران احتمالا به تلافی حمله هوایی روز دوشنبه اسرائیل به حومه دمشق بوده که در آن دو نیروی سپاه پاسداران جان خود را از دست دادند.

همزمان با حملات موشکی در اربیل، صابرین نیوز از پرواز شدید هواپیماهای آمریکایی‌ها در آسمان این منطقه خبر داد و اعلام کرد گیرنده‌های سامانه ناوبری نظارتی ADS-B در حریم هوایی اربیل که در زمینه ترافیک هوایی تخصص دارد متوقف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *